Titulinis
Žvilgsnis į Lietuvą

"Žvilgsnis į Lietuvą" - nauja ilgalaikė rubrika apie kultūros paveldą Delfi.lt

Ar žinome, kodėl Lietuva mums yra brangi? Kiek daug per Nepriklausomybės periodą buvo įdėta pastangų, atstatant mūsų kultūros paveldą, ir kiek menkai sugebėjome įsisavinti to paveldo dvasinę vertę. Tėvynės pažinimo siekinys – tai savo tapatumo pažinimas ir aktualios piliečio savivertės tvirtinimas, - rašo DELFI.lt.
 
„Žvilgsnis į Lietuvą" projekto tikslas – padėti kiekvienam atrasti nelygstamą savos kultūros paveldo vertę, pažvelgti gilesniu žvilgsniu į unikalias Lietuvos vietas bei jų istoriją, tuo pat metu ─ ir į Lietuvos tapatybę.
 
"Žvilgnis į Lietuvą" - nauja ilgalaikė rubrika DELFI.lt tinklalapyje, kurioje kiekvieną savaitę rasite kultūros paveldo objektų vertės istorijas. Rubriką globoja Kultūros paveldo departamentas ir VĮ „Lietuvos paminklai".
 
Kaip Rokiškis išlaikė Atėnų demokratijos pamatus? Kokios staigmenos ir istorijos slypi Rokiškio dvare? Apie tai skaitykite šiame straipsnyje:
 
http://www.delfi.lt/projektai/zvilgsnis-i-lietuva/kvapa-gniauziancio-dvaro-istorija-manoma-kad-dvarininke-sugunde-net-pati-napoleona.d?id=71219076
 
Rokiškio krašto muziejaus nuotr.

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas