Titulinis
Patarimai

Patarimai

Skandinaviškoji patirtis kultūros paveldo apsaugos srityje – praktiniai patarimai pastatų savininkams, norintiems išsaugoti kultūros paveldą.

1997 metais Liubeke susitikę Baltijos jūros šalių kultūros ministrai nutarė bendradarbiauti kultūros paveldo apsaugos srityje. Tais pačiais metais Švedijos Kultūros ministro iniciatyva pirmą kartą susitiko ir Baltijos jūros šalių kultūros paveldo specialistai, kurie praktiškai ėmė įgyvendinti bendradarbiavimą kultūros paveldo srityje. Taip buvo imta keistis informacija apie veikiančius įstatymus, poįstatyminius aktus, kultūros paveldo apsaugos politikos gaires, praktines apsaugos priemones.


Norvegijos medinio paveldo apsaugos patirtis

Tęsiant pažintį su Skandinavijos šalių kultūros paveldo apsauga, jūsų dėmesiui pateikiame elektroninį leidinį, kuriame supažindinama su Norvegijos kultūros paveldo apsaugos specialistų patirtimi, jų darbo principais ir taikomais metodais saugant medinę architektūrą Norvegijoje. Manome, kad kol tokia efektyvi sistema nesukurta Lietuvoje, mūsų šalies piliečiams ir specialistams būtų naudinga susipažinti su kitų šalių patirtimi medinio paveldo apsaugos srityje.

Norvegijos medinio paveldo apsaugos patirtis.pdf

 

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas