Titulinis
Leidyba
Leidiniai
Reikšmingas LDK paveldas Baltarusijoje

Reikšmingas LDK paveldas Baltarusijoje

Lietuvių ir anglų kalbomis išleistas sudarytojos Birutės Valionytės fotografijų albumas „Reikšmingas LDK paveldas Baltarusijoje" pristato visus svarbiausius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės architektūros paveldo objektus, esančius dabartinės Baltarusijos teritorijoje. Į knygą sudėtos autorės darytos kultūros paveldo objektų – bažnyčių, koplyčių, vienuolynų, cerkvių, dvarų, pilių ir kitų įvairios paskirties pastatų – fotografijos.
 
Leidinio struktūra sudaryta vadovaujantis dabartiniu Baltarusijos administraciniu suskirstymu. Knygoje apžvelgtos Gardino, Vitebsko, Minsko, Bresto, Gomelio, Mogiliavo sritys. Prie kiekvieno objekto nurodytas pavadinimas lietuvių, baltarusių ir anglų kalbomis. Pateikta informacija, kaip rasti objektą. Albume taip pat pateikiami dailininko Napoleono Ordos (1807-1883 m.) kai kurių objektų piešiniai, leidžiantys palyginti, kaip atrodė objektas beveik prieš šimtą penkiasdešimt metų ir dabar.

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas