Titulinis
Leidyba
Leidiniai
Mano kelionių dienoraštis

Knyga 7-12 metų vaikams „Mano kelionių dienoraštis“

Viešoji įstaiga Terra Publica, vykdydama dalinai Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos finansuotą projektą, išleido Danguolės Kandrotienės parengtą ir Jurgitos Rancevienės iliustruotą knygą „Mano kelionių dienoraštis".
 
Šioje interaktyvioje knygoje, skirtoje 7-12 metų vaikams, pateikiama pažintinė informacija apie Lietuvą, keliavimo kultūrą, kultūros ir gamtos paveldą. Taip pat pateikiamos užduotys (žaidimai, anketos, klausimai), kurios šią informaciją padeda įsisavinti, vaikai mokomi pažinti aplinką bei ją aprašyti. Vienos pagrindinių knygos temų yra Lietuvos etnografiniai regionai, įdomiausi Lietuvos lankytini objektai, Lietuvos pilys ir dvarai, pažintis su Lietuvos muziejais ir muziejininkyste, pagrindinėmis Lietuvos religijomis, jų maldos namais, architektūros stiliais ir kt. Knyga išleista 3000 egzempliorių tiražu.
 

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas