Titulinis
Leidyba
Leidiniai
Kultūros paveldas ir turizmas

Kultūros paveldas ir turizmas

Ši knyga – Baltijos jūros šalių bendradarbiavimo kultūros paveldo srityje rezultatas. Joje išryškėja bendrai kuriama šio regiono turizmo ir kultūros paveldo sąveikos vizija. Šia knyga norima pradėti turizmo ir kultūros paveldo sričių dialogą vietiniu, nacionaliniu ir regioniniu lygiu.
 
Knygos sudarytojų tikslas – įkvėpti ir pastūmėti politikos kūrėjus ir praktikus suformuoti socialiai atsakingą požiūrį į su kultūros paveldu susijusį turizmą, sustiprinti atsakingų sektorių kompetenciją ir gebėjimą bendradarbiauti, užtikrinant gerą kultūros paveldo valdymą ir priežiūrą, panaudojant šias vertybes turizmui.
 
Knygoje esantys straipsniai paremti 2007 m. Vilniuje vykusiame III Baltijos jūros šalių regiono kultūros paveldo forume skaitytais pranešimais. Pagrindiniai forumo prelegentai – tarptautiniu mastu pripažinti turizmo srities žinovai. Patyrę praktikai pateikė paskirų pavyzdžių analizių, atskleidžiančių, kaip vietiniai kultūros ištekliai integruojami į turistams skiriamą veiklą.
 
Sudarytoja Marianne Lehtimäki
Konsultantas ir koordinatorius Alfredas Jomantas
Elektroninę knygos versiją rasite prisegtuke

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas