Titulinis
Leidyba
Leidiniai
Juozas Bardauskas „Kultūros paminklai“

Juozas Bardauskas „Kultūros paminklai“

Mokslinių straipsnių rinkinyje „Kultūros paminklai", kurio išleistas jau 13-tas numeris, nagrinėjamos paveldotyros, paveldosaugos teorinės problemos ir jų pritaikymas praktikoje, publikuojami straipsniai archeologijos, menotyros, istorijos, urbanistikos paveldo klausimais.
 
Leidinyje nagrinėjamos UNESCO pasaulio paveldo objekto – Kuršių nerijos apsaugos (prof. J. Bučas), nekilnojamojo kultūros paveldo ne rinkos ekonominio vertinimo (I. Gražulevičiūtė-Vileniškė), pasaulio paveldo vertybių reglamentavimo (M. Mendelevičiūtė) ir kitos problemos.
 
Menotyrininkai nagrinėja liturginių indų, kaip istorijos šaltinių (dr. D. Vasiliūnienė), Lietuvos Kalvarijų (A. Giniūnienė) kryždirbių (dr. G. M. Martinaitienė) ir kt. temas.
 
Kultūros paminkluose taip pat publikuojami straipsniai apie Lietuvos dvarų istorijos šaltinius (K. Misius), valakų reformos paveldą (L. Prascevičiūtė), konkrečius paveldo objektus (P. Juknevičius, dr. M. Purvinas), archeologijos paminklus (dr. A. Merkevičius) ir kt.
 
Leidinys skirtas kultūros paveldo specialistams bei visiems besidomintiems kultūros paveldu.
 

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas