Titulinis
Leidyba
Leidiniai
Gamtos ir kultūros paveldas 1

Gamtos ir kultūros paveldas: perteikimas ir ugdymas

Rinktinėje pateikiamuose straipsniuose analizuojamos esminės paveldo interpretacijos bei edukacijos teorinės nuostatos, kelių dešimtmečių Vakarų, daugiausia anglakalbių šalių, patirtis šioje srityje. Aptariami gamtinių ir kultūrinių kraštovaizdžių, archeologinio, architektūrinio-urbanistinio, nematerialaus ir žiaurumo paveldo vertybių sociokultūrinių reikšmių perteikimo ypatumai. Taip pat gilinamasi į paveldo industrijos pobūdį bei pasekmes šiuolaikinei kultūrai.
 
Pirmoji lietuviškai pasirodanti paveldo interpretacijos klausimams skirta tekstų rinktinė galėtų būti naudinga paveldotvarkininkams, gamtos ir kultūros vietas ginančių nevyriausybinių organizacijų nariams, verslo ir paveldo turizmo sektoriaus atstovams, su paveldo perteikimo bei ugdymo klausimais lokaliai susiduriantiems muziejininkams, mokytojams ir kraštotyrininkams, Lietuvos aukštųjų mokyklų paveldosaugos, turizmo bei kultūros vadybos specialybių studentams ir visai šiuolaikine kultūros politika bei ekonomika besidominčiai plačiajai visuomenei.
 

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas