Titulinis
Finansuojami projektai
Pažinimo sklaidos ir leidybos projektai
Aktuali informacija pareiškėjams
Sklaidos 2010 paraiškų skelbimas

Nekilnojamuoju kultūros paveldu besidominčių, jo pažinimu ir žinių skleidimu visuomenėje suinteresuotų įstaigų ir visuomeninių organizacijų dėmesiui!

Skelbiamas 2010 metų Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos ir atgaivinimo programos projektų paraiškų priėmimas daliniam finansavimui gauti.
 
Dalinis finansavimas skiriamas konferencijoms, seminarams, leidybai (lankstinukams, brošiūroms ir kitiems 1 sp. l. neviršijantiems leidiniams), meninei ir kultūrinei veiklai (pažintiniams renginiams), skatinančiai nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimą ir saugojimą.
 
Prioritetas teikiamas projektams, kurie:
Kartu su paraiška (1 egz.) privaloma pateikti:
  • dalinį finansavimą liudijančius rėmėjų garantinius raštus (su įrašyta konkrečia paraiškos kofinansavimo suma (Lt);
  • bendrą projekto sąmatą, su išskirtomis prašomo ir bendro biudžeto eilutėmis konkrečioms projekto veiklomis.
Dokumentus prašome siųsti iki 2010 m. kovo 22 d. (galioja pašto žymeklyje nurodyta kovo 22 d. išsiuntimo data) adresu: Tarptautinis, ryšių su visuomene ir edukacijos skyrius, Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos, Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius.
 
Tel. ir el. paštas pasiteiravimui: 211 32 39, nijole.n@heritage.lt, kontaktinis asmuo – Kultūros paveldo departamento vyriausioji specialistė Nijolė Narbutaitė.
 
 Paraiškos sąmatos šablonas

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas