Titulinis
Finansuojami projektai
Pažinimo sklaidos ir leidybos projektai
Aktuali informacija pareiškėjams
Sklaidos 2009 paraiškų priėmimas

Nekilnojamuoju kultūros paveldu besidominčių, jo pažinimu ir žinių skleidimu visuomenėje suinteresuotų įstaigų ir visuomeninių organizacijų dėmesiui!

Skelbiamas 2009 metų Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos ir atgaivinimo programos projektų paraiškų priėmimas daliniam finansavimui gauti.
 
Dalinis finansavimas skiriamas konferencijoms, seminarams, smulkiajai leidybai, meninei ir kultūrinei veiklai, CD ir vaizdo priemonėms, interneto svetainėms ir kitoms veikloms, skatinančioms nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimą ir saugojimą.
 
Prioritetas teikiamas projektams, kurie:
  • prisidės prie Departamento programų – Europos paveldo dienų „Europa, bendras paveldas. Istoriją kuriame kartu", Europos žydų kultūros dienos „Šventės ir tradicijos", Medinio Lietuvos paveldo išsaugojimo aktualizavimo, Parkų ir sodų kultūros kelio, Lietuvai reikšmingų kultūros objektų, esančių užsienyje, paieškos – įgyvendinimo;
  • projektinę veiklą vykdys nekilnojamojo kultūros paveldo objektuose;
  • prisidės prie Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo;
  • į nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo ir žinių skleidimo veiklą įtrauks jaunąją Lietuvos kartą.
Kartu su paraiška (1 egzempliorius) privaloma pateikti:
  • projekto vykdytojo registravimo pažymėjimo tinkamai patvirtintą kopiją;
  • projekto vykdytojo įstatų/nuostatų tinkamai patvirtintą kopiją.
Dokumentus prašome siųsti iki 2009 m. kovo 6 d. adresu: Tarptautinis, ryšių su visuomene ir edukacijos skyrius, Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos, Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius.
 
Projektų paraiškos turi būti kruopščiai užpildytos, nurodant jose realius projektų įgyvendinimo terminus ir išsamius, tikslius vykdytojo institucijos/organizacijos duomenis.
 
Tel. ir el. paštas pasiteiravimui: (8 5) 211 32 39, nijole.n@heritage.lt
 
 Sąmatos šablonas paraiškai

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas