Titulinis
Bendradarbiavimas su Europos Taryba
ŽKD
ŽKD 2013 tema

Europos žydų kultūros dienų 2013 tema – „Žydų paveldas ir gamta“

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos rugsėjo 29 d. jau 10-ąjį kartą kviečia prisiminti ir gilintis į žydiškojo paveldo ir tradicijų turtingumą bei kartu paminėti Europos Tarybos programos „Žydų kultūros dieną". 2013 m. tema – „Žydų paveldas ir gamta". Ši tema siūlo platų galimybių spektrą tyrinėti daugialypį ryšį tarp judaizmo ir gamtos nagrinėjant įvairiausius jo aspektus.
 
Kviečiame bendradarbiauti visas – tiek valstybines, tiek ir nevyriausybines, visuomenines ar privačias institucijas, įstaigas ar organizacijas, norinčias organizuoti „Žydų kultūros dienos" renginius Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kuriuose yra išlikę žydiškosios kultūros ženklų, organizuojant vieną ar keletą veiklų.
 
Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos pasirengęs konkurso būdu dalinai finansuoti įdomius ir gerai parengtus „Žydų kultūros dienai" skirtus projektus. 2013 m. LR kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-103 pasirengimas Europos Tarybos Žydų kultūros dienai, nekilnojamojo kultūros paveldo, susijusio su žydų bendruomenės palikimu bei atspindinčio jų gyvenimo būdą pristatymas, aktualizavimas, sklaida ir puoselėjimas yra paskelbti vienu iš finansavimo prioritetų. Daugiau apie paraiškų priėmimą galite pasiskaityti adresu http://www.kpd.lt/lt/node/2481. Paraiškos priimamos iki kovo 20 d. 17 val.
 
Renginių organizavimą koordinuoja Kultūros paveldo departamentas, bendradarbiaudamas su Lietuvos žydų bendruomenėmis, Lietuvos muziejais ir mokyklomis, miestų ir rajonų savivaldybėmis. Detalesnės informacijos teirautis tel.: (8 5) 273 42 36 ar el. paštu akvile@heritage.lt, kontaktinis asmuo – Kultūros paveldo departamento Registro tvarkymo, viešųjų ryšių ir edukacijos skyriaus vyriausioji specialistė Akvilė Jagminaitė.

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas