En    
 
 
Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius, tel. 8 5 273 42 56, faks. 8 5 272 40 58, el.paštas: centras@heritage.lt   

UNESCO/Vocations Patrimoine stipendija

Informuojame apie UNESCO programos UNESCO/Vocations Patrimoine stipendiją. Ši stipendija yra skiriama pasaulio paveldo vietovių valdytojams, jos tikslas - kelti pasaulio paveldo vietovių valdytojų ar ketinančių dirbti šioje srityje kompetenciją tvarkant ir saugant paveldo vietoves. Programa įgyvendinama bendradarbiaujant su Prancūzijos Respublika. Stipendiją, kuria galima pasinaudoti ruošiant mokslinį tiriamąjį darbą ir studijas Brandenburgo technikos universitete (Cottbus, Vokietija, http://www.tu-cottbus.de/whs) arba Dublino universitetiniame koledže (Airija, http://www.ucd.ie/cpe), gali tikėtis gauti bakalauro studijas baigę asmenys, ne vyresni nei 45 metų amžiaus.

Pirmenybė atrenkant kandidatus bus teikiama kandidatams iš mažiausiai išsivysčiusių šalių, dirbančių paveldo vietovėse, puikiai mokantiems anglų kalbą (reikalaujama pažymėjimo). Atrinktiems 5 kandidatams apmokamos kelionės į studijų vietą ir grįžimo į gimtąją šalį, kelionės į pasaulio paveldo vietovę, nakvynės, pragyvenimo ir sveikatos draudimo išlaidos. Mokslai prasideda nuo 2008 m. rudens. Manoma, kad dvejų metų mokslinis darbas galėtų tapti tvirtu pagrindu magistro darbui parengti ir apginti.

Dvi tinkamai užpildytas ir šalies nacionalinės UNESCO komisijos aprobuotas paraiškas stipendijai gauti UNESCO priima iki 2008 m balandžio 11 d. Dėl šios priežasties Lietuvos kandidatų išsamiai užpildytos paraiškos ir dokumentai Lietuvos nacionalinei UNESCO komisijai turi būti pateikti iki 2008 m. kovo 20 d.

Informaciją apie stipendijas galite rasti interneto svetainėse šiais adresais:

 

Spausdinimo versija