En    
 
 
Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius, tel. 8 5 273 42 56, faks. 8 5 272 40 58, el.paštas: centras@heritage.lt   

Skelbiamas paraiškų priėmimas į Tarptautinius akmens išsaugojimo kursus

2014 05 21

ICCROM, kartu su Getty Išsaugojimo Institutu, skelbia paraiškų priėmimą į 19-sius Tarptautinius akmens išsaugojimo kursus, kurie vyks 2015 m. balandžio 15 – liepos 3 d. Romoje, Italija.

Mokymų tikslas – pagerinti akmens išsaugojimo praktiką tarptautiniu mastu, suteikiant dalyviams visapusišką supratimą apie akmens dūlėjimo procesus, pristatant efektyvias išsaugojimo metodikas, suteikiant praktinių žinių apie tinkamus tvarkymo būdus bei ilgalaikes išsaugojimo strategijas.

Paraiškas teikti kviečiami įvairių sričių specialistai, turintys ne mažiau kaip 5 metų praktinio darbo patirtį akmens išsaugojimo ir konservavimo srityje: archeologai, architektai, restauratoriai, tyrėjai, inžinieriai ir kt. akmens išsaugojimo specialistai.

Mokymai vyks anglų kalba, todėl visi kandidatai turi gerai mokėti profesinę anglų kalbą.

Kursų kaina – 1 300 EUR

Kelionės ir gyvenimo išlaidas dalyviai apsimoka patys (minimalios išlaikymo išlaidos - nakvynė ir maitinimas Romoje per visą mokymų laikotarpį sudarytų apie 4 125 EUR), todėl kandidatai raginami ieškoti finansavimo šaltinių savo šalyse. Priklausomai nuo finansavimo galimybių, kursų organizatoriai galbūt galės suteikti stipendijas atrinktiems kandidatams, kuriems nepavyks gauti finansavimo.

Paraiškos pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 1 d.

Norėdami parsisiųsti daugiau informacijos spauskite čia.

 

Spausdinimo versija