En    
 
 
Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius, tel. 8 5 273 42 56, faks. 8 5 272 40 58, el.paštas: centras@heritage.lt   

Knygos „Tai Lietuva“ pristatymas Vilniaus knygų mugėje

2014-02-18

Leidykla „Terra Publica“ kviečia į naujausios savo knygos „Tai Lietuva“ pristatymą. Pristatymas vyks Vilniaus knygų mugėje š. m. vasario 21 d. (penktadienį) 11.00 val. konferencijų salėje 5.3 (LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius).

„Tai Lietuva“ – moderni, pozityviai Lietuvą reprezentuojanti knyga, išsiskirianti įdomiais tekstais, naujausiomis nuotraukomis ir unikaliomis leidybos technologijomis. Knygą, kaip ir mūsų šalį, puošia UNESCO įvertinti ir į šios organizacijos paveldo sąrašus įtraukti Lietuvos kultūros reiškiniai bei vietovės.

Knygos viršelį puošia unikalus metalinis herbas – melchiorinis medalionas, dengtas sidabru. Tai Vilniaus arkikatedros bazilikos koplyčioje saugomo Šv. Kazimiero paveikslo aptaiso fragmentas. Knygos viršelis papuoštas ornamentais, sukurtais pagal Valdovų rūmų centrinio įėjimo vartų dekorą – atgimstančią, besikuriančią mūsų šalies istoriją. Visa tai – sena ir nauja – yra kartu, šalia, kaip Vilniaus arkikatedra bazilika ir Valdovų rūmai. Tai Lietuva...

Knygoje sudėta visa tai, ką turime gražiausia, ir tai, kuo galime pelnytai didžiuotis.

Pristatyme dalyvaus knygos sudarytoja D. Kandrotienė, knygą spausdinusios spaustuvės „BALTO print“ pardavimų direktorė Giedrė Šurmaitytė, Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius S. Liausa, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų rinkinių apskaitos ir saugojimo skyriaus vedėjas D. Avižinis ir Vilniaus arkikatedros bazilikos vikaras S. Bužauskas. Renginyje taip pat dalyvaus tekstų autoriai, fotografai, rėmėjai ir partneriai. Renginį moderuos A. Giržadas, žiūrovus stebins šiuolaikinio cirko trupė „Antigravitacija“.

Daugiau apie knygą www.tailietuva.lt

Leidyklos "Terra Publica" informacija

Spausdinimo versija